Vítězky 2018

    Dominika Vinšová

  • 20 let
  • 170 cm
  • 50 kg
  • 87-61-88
  • Praha
  • Miss České republiky 2018

Miss Léta 2018

dominika uvod

Rozhovor s vítězkou Miss Léta 2018

Domi, stala ses vítězkou Miss Léta 2018. Co to pro tebe znamená?

Poprvé v životě jsem se přihlásila do větší soutěže a hned jsem sbírala korunky. Nejprve postup ze semifinále a první korunka. Pak ve finále rovnou první místo. Vůbec si to nedokážu vysvětlit a nedokážu ani říct, proč právě já jsem to vyhrála. Výhra pro mě znamená mnoho přátel, nové kontakty a skvělý management ze strany Alex Belingerové. Získala jsem mnoho cen  včetně postupu na světovou soutěž Miss Planet World Finals 2018, kde jsem se dostala do užšího kola a získala i jeden z vedlejších titulů.

Soutěž Miss Léta se přejmenovala. Co se vlastně teď bude dít?

VÍCE

No, ono to vlastně není tak, že se Miss Léta přejmenovala a už bude jenom Miss České republiky. Ředitel soutěže, Robert Novotný, získal licenci a je majitelem značky Miss České republiky. Jenže o licenci si zažádal v roce 2017 a čekal na rozhodnutí úřadu, proto do té doby nemohlo dojít ke změně názvu soutěže. Miss Léta 2018 tedy proběhla normálně podle uvedených pravidel, tak, jak na začátku roku 2018 bylo uvedeno. V roce 2019 proběhne soutěž pod názvem Miss České republiky 2019 a zároveň se budou vyhlašovat i vedlejší tituly, napříkla Miss Sympatie, Miss Social Media, Miss Léta apod. Takže se moc těším, až budu předávat korunku vítězce Miss Léta 2019.

Co vlastně dělá taková Miss Léta?

Vzhledem k tomu, že studuji právnickou fakultu Karlovy univerzity, tak toho moc dělat nemůžu. Veškerý čas mi bere škola a jakmile mám chvilku volna, věnuji se modelingu nebo cestování se svými přáteli nebo rodinou. No a jsem vášnivý fanoušek fotbalu :-)

Máš nějakou zajímavou zkušenost z modelingu?

Prozatím pro mě největší zážitek byla světová soutěž, na kterou jsem odletěla pár dní po finále Miss Léta. Co se týče modelingu zde v Čechách, velmi mě potěšilo charitativní focení na pomoc týraných psů Heart for Romanian dogs. Celé focení sice probíhalo venku v zimě, ale odnesla jsem si z toho nádherné zážitky s fotografy z Photo-Lenory. Celé focení se neslo v duchu STEAMPUNK, které prozatím nikdo v České republiky nezrealizoval, takže jsem velmi ráda, že jsem byla jedna z prvních modelek, které nafotila tento styl.