Pour féliciter 2019

Krásné vánoční svátky a šťastný nový rok přeje všem našim sponzorům, partnerům, přátelům, soutěžícím i budoucím soutěžícím.

Číst dál

"Jsem Miss a platím vlastní zlatou kartou" říkají naše vítězky

Tuto větu jen tak nějaká Miss neřekne. Vlastní debetní karta "golden business" - na vlastní jméno, na vlastní firmu a s vlastními financemi. Vánoce se blíží a vítězky Miss České republiky jsou obdarovány již před příchodem ježíška. Vítězky Iveta, Tereza a Kristýna obdržely v rámci spolupráce a celoročních aktivit s Miss nové zlaté platební karty s mnoha výhodami.

Číst dál

Zahraniční cesty a úspěchy dívek z Miss České republiky

Světové Miss, světový modeling, zahraniční zakázky na rok 2019. To vše má společného jmenovatele, kterým je Miss České republiky. Za poslední měsíce vítězky Miss České republiky bodují ve světě modelingu jak v Čechách, tak v zahraničí. Kromě zkušeností ze světových Miss často přivezou i ceny a korunky.

Číst dál

Finalistky Miss Léta 2018

V průběhu června a července proběhla v Aquapalace Praha celkem čtyři semifinálová kola Miss Léta, kdy se postupně v každém kole představila jiná dvanáctka soutěžících.

Číst dál

O nás

Vize

Nejlepší zábava tohoto léta.

Miss Léta aspiruje stát se nejzábavnější sérií akcí v České republice.

Číst dál

Celebrity a podpora umělců

Celebrity

Na akce programu Miss Léta i námi pořádané doprovodné komerční akce přichází české celebrity a významní čeští i zahraniční hosté z řad byznysu.

Číst dál

Křty kalendářů

Křest kalendáře Werso

Ve spolupráci se značkou luxusního spodního prádla Werso a majitelkou Jiřinou Matoušovou jsme vytvořili kalendář pro rok 2018.

Číst dál