O nás

Vize

Nejlepší zábava tohoto léta.

Miss Léta aspiruje stát se nejzábavnější sérií akcí v České republice.

 

Vizí Miss Léta je přinést spojení sociálních sítí se světem reálné zábavy a byznysu.

Mise 

Miss Léta je zábavná, společenská a obchodní platforma pořádaná ve stylu velkých letních party spojených s nejvýznamnějšími společenskými událostmi v Praze.

Vyžadovaná vysoká úroveň chování, oblékání, respekt k jedinci a sluncem prohřáté léto jsou pro Miss Léta klíčovými nástroji k navození té správné atmosféry.

Misí Miss Léta je nadále prohlubovat své postavení klíčového článku zábavy, který spojí krásné dívky, módní značky, partnery, obchod a média.

V druhém plánu misí Miss Léta je propagace studia technických oborů mezi talentovanými studenty spojením se s atraktivními tématy - zábavou, krásou, hi-tech, módními a společenskými událostmi.

     

Z historie Miss Léta

Miss Léta vznikla v roce 2013 jako projekt pro podporu roadshow firem po vodních plochách „Summer adventures“. Projekt převzala asistentka generálního ředitele Mironetu Jana Studničková a dva roky Miss Léta organizovala jako součást neziskové organizace IT people.

Třetí ročník převzala Alexandra Belingerová, která soutěž organizuje dodnes. Miss Léta se stala jednou z TOP3 soutěží v Česku a získává každý rok na oblibě a významu.

  

Představení Miss Léta

Miss Léta je projektem občanského sdružení IT people, které vzniklo v červenci 2013. Hlavním cílem je rozvoj, propagace, podpora a výchova lidí s profesním zaměřením na ICT obory. Miss Léta je projektem, na kterém pracují studenti a jeho cílem je především podpora a zviditelnění partnerů IT people.

Soutěž Miss Léta není jenom o kráse, ale také o půvabu a sympatii. 

Za uplynulé 4 ročníky se vítězkou soutěže chtělo stát přes 1700 dívek. Naprostou většinou přihlášených dívek jsou studentky a čerstvé absolventky, pro které účast na soutěži znamená šanci realizovat sebe sama a splnit si své sny a cíle.

Hledáme nejkrásnější české a slovenské dívky léta. Soutěž Miss Léta není jako každá klasická soutěž krásy. Semifinalistky a finalistky soutěže jsou převážně dívky, které milují léto a umí si ho patřičně užít. Snažíme se soutěž Miss Léta pojmout zábavnou formou a vytvořit tak skvělou partu. Samotná účast finalistek Miss Léta přináší partnerské akci prvek zábavy, empatický lidský rozměrů zvýšení návštěvnosti  významných osobností z řad byznysu.

Léto v Čechách je krátké, ale krásné.

Miss Léta upozorňuje ve světě sociálních sítí dospívající generaci a významné společenské události a na zajímavá místa v Praze.

Prahu tak přibližuje jako lákavou letní destinaci, kde chcete trávit svůj čas.