Křty kalendářů

Křest kalendáře Werso

Ve spolupráci se značkou luxusního spodního prádla Werso a majitelkou Jiřinou Matoušovou jsme vytvořili kalendář pro rok 2018.

Kalendář pro Werso nafotily finalistky Miss Léta 2017 a pózovaly před objektivem ředitele soutěže a příležitostného fotografa Roberta Novotného. O make-up se postarala Hana Braunová. Výtěžek z prodeje kalendáře putuje na Nadační fond IT People na podporu studia IT.

 

    

Křest kalendáře Miss Léta

Dne 6. 12. 2017 jsme společně s děvčaty Miss Léta a partnery oficiálně pokřtili nový kalendář pro rok 2018, který nafotil ředitel a fotograf Robert Novotný. O outfity na slavnostní křest se postarala módní návrhářka Lenka Rož Schanová se značkou Fasheebo. Součástí programu bylo i předávání "palubních lístků" na let na Mars. Robert Novotný věnoval všem krásný dárek. Nechal vyrýt jména a příjmení dívek a partnerů na křemíkovou destičku, která bude vložena do sondy letící v květnu 2018 na Mars, kde již navždy zůstane společně s krásnou vzpomínkou. Součástí křtu bylo vyhlašování i vedlejší soutěže Miss Mironet a Miss Aquapalace s cenami v podobě zajímavých kontraktů.

    

Více fotografií v galerii