Celebrity a podpora umělců

Celebrity

Na akce programu Miss Léta i námi pořádané doprovodné komerční akce přichází české celebrity a významní čeští i zahraniční hosté z řad byznysu.

 

    

Více fotografií v galerii

Podpora českých umělců

Miss Léta spolupracuje s pečlivě vybranými módními návrháři z Česka. Ti na platformě série akcí upozorní na svoji tvorbu a mohou rozvinout svoji kreativitu.

Dalším rozměrem podpory je vzájemné propojení módních umělců a spojení jejich tvorby s celebritami a se společenskými událostmi, které pomáhají umělcům v prosazení jejich výrobků a jejich jména.

Módní přehlídky v rámci Miss Léta 2017

Počet prezentujících se firem a uměleckých škol

26

Čas strávený na přípravě šatů a šperků

1.300 hodin

Celková hodnota představených šatů a šperků

2.420.000 Kč

 

Fotografie z přehlídek v galerii

Příběh 40 slavíků

AG Plus Jablonec nad Nisou - prestižní výrobce korunek krásy a špičkových šperků a módní ateliér Poner zaměřený na tvorbu originálních společenských šatů se sešly coby partneři Miss léta. Díky setkání majitelů AG Plus a sourozenců Ponerových v porotě na finále Miss Léta 2016 se začátkem října tyto dvě české společnosti rozhodly spolupracovat a vytvářet společné módní kreace.

Společná tvorba AG Plus a salonu Poner přinesla na konci roku 2016 slavné šaty s 40 slavíky, ve kterých převzala dcera Karla Gotta, Charlotta, 41. slavíka za svého otce. Obě společnosti díky tomuto počinu získaly větší známost a zájem o jejich výrobky vzrostl.

      

VIP klub

Miss Léta nabízí členům svého VIP klubu 20 možností příjemných setkání. Jedná se o 20 příležitostí během celého roku pro navázání obchodních vazeb v atraktivním prostředí a v uvolněné letní atmosféře.

Z 20 událostí má na 10 akcí přístup veřejnost a pro partnery je vyčleněna VIP zóna. Zbylých 10 akcí je přístupných pouze na guest list pro pozvané partnery a jejich hosty.