Finalistky Miss Léta 2018

V průběhu června a července proběhla v Aquapalace Praha celkem čtyři semifinálová kola Miss Léta, kdy se postupně v každém kole představila jiná dvanáctka soutěžících.

Pro každé kolo byly připraveny tři korunky a šerpy pro tři postupující dívky. Každé kolo to měla porota těžké, protože konkurence byla vysoká a většinou mezi čtvrtým a třetím místem rozhodoval pouze jeden bod. Po skončení každého kola se nové finalistky přesunuly na slavnostní afterparty do restaurace Como, na kterou je odvezla cabrio limuzína Lincoln Limousine, a dívky oblékly tradiční bílé outfity Bílé armády, které jsou již od roku 2016 neoddělitelnou částí image soutěže Miss Léta.

 

Vítězky každého semifinále obdržely hodnotné ceny od Olympusu, Body Wraps, Solárního studia Sun Angels, Brazil Keratin, Chopin vodky. Na své si přišli i diváci živých přenosů streamovaných na facebooku Miss Léta.

Během srpna finalistky čeká spousta soustředění a focení. Součástí focení bude i nafocení kalendáře pro rok 2019, kterého se již třetím rokem účastní i značka spodního prádla Werso. Pravidelně se o fotografie postará Robert Novotný, ředitel soutěže Miss Léta (a majitel společnosti Mironet) a příležitostný fotograf. Kromě prádla děvčata nafotí fotografie módních návrhářů a plavky. Nebude chybět ani profesionální focení fototestů, která dívkám otevřou cestu do světa modelingu.

Jména finalistek:

Tereza Kopečková
Nina Sattlerová
Ivana Khymchuk
Daniela Bauer
Anna Škodová
Nela Babirádová
Denisa Štulíková
Kateřina Lišková
Anežka Šeinerová
Radka Erbanová
Dominika Vinšová
Michaela Pangrácová

zl. Daniela Bauer, Anna Škodová, Nela Babirádová.jpg

zl. Daniela Bauer, Anna Škodová, Nela Babirádová

zl. Denisa Štulíková, Kateřina Lišková, Anežka Šeinerová.jpg

zl. Denisa Štulíková, Kateřina Lišková, Anežka Šeinerová

zl. Radka Erbanová, Dominika Vinšová, Michaela Pangrácová.jpg

zl. Radka Erbanová, Dominika Vinšová, Michaela Pangrácová

zl.Tereza Kopečková, Nina Sattlerová, Ivana Khymchuk.png

zl.Tereza Kopečková, Nina Sattlerová, Ivana Khymchuk

aquila.jpg    blackberry.jpg    carent.jpg    como.jpg    chopinvodka copy.jpg    olympus.jpg
sunangel.JPG    werso.jpg