První semifinálové kolo Miss Léta 2018

Miss Léta odstartovala nový ročník v sobotu 16. června 2018. Skončily castingy, ze kterých vzešlo více než 50 dívek a semifinálová kola mohla začít. V Aquapalace se představilo prvních 12 dívek bojující o postup do finále soutěže krásy Miss Léta. Program v Aquapalace byl bohatý. Představení soutěžících, promenáda v plavkách, rozhovory s moderátorem a přímé přenosy zajištěné Tomášem Mackem (Televiznistudio.cz).

IMG 2712  IMG 2713

Do finále se probojovaly:

3. místo – Ivana Khymchuk (18 let, Turnov)

2. místo – Tereza Kopečková (20 let, Brno)

1. místo – Nina Sattlerová (19 let, Most)

luxusni kvetinove a cokoladove vodky od chopin vodka  prvni tri finalistka miss leta 2018a

Na vítězky před aquaparkem čekala cabrio limuzína, která odvezla čerstvé finalistky na afterparty. Afterparty byla zahájena v luxusní restauraci COMO na Václavském náměstí, kde byli představeni i noví partneři soutěže – Vinařství Pavlovín a Chopin Vodka. Dívky mají teď léto před sebou a budou se připravovat na finále, kde se utkají o vítězství v soutěži Miss Léta o mnoho cen včetně ročního pronájmu automobilu Ford od Carent Praha.

50756  50777

Vítězky každého semifinále obdržely hodnotné ceny od Olympusu, Blackberry, Aquily, Aquapalace, Body Wraps, Solárního studia Sun Angels, Brazil Keratin, Exkluzivní vizitky, Aurum Clinic, Chopin vodky. Na své si přišli i diváci živých přenosů streamovaných na facebooku Miss Léta.

50658  aquila sponzoruje jedinou soutez krasy v cr  50649

Další semifinálová kola proběhnou v termínech: 30.6., 14.7., 28.7. 2018

Autoři fotografií: Karel Juda, Ondřej Čapka, Robert Novotný

Hlavní sponzoři soutěže Miss Léta

Karlovarské minerální vody (Aquila, Fruttimo) – Aquila se stala po pěti letech sponzorem soutěže krásy. Jsme jediná soutěž krásy, která je spolufinancována Karlovarskými minerálními vodami.

Blackberry – značka mobilních telefonů, Blackberry, se stala oficiálním dodavatelem mobilních telefonů pro soutěž Miss Léta.

Ford Carent Praha – vítězka soutěže Miss Léta vyhrává roční pronájem automobilu značky Ford od společnosti Carent Praha.

Mironet – největší IT e-shop v České republice se podílí na finanční podpoře této soutěže od jejího založení. Dodává soutěži zázemí, finanční podporu a obchodní management.

Aquapalace Praha – nejzábavnější aquapark ve střední Evropě. Organizuje semifinálová kola v prostorách vodního světa a zajišťuje zázemí pro produkci a samotné soutěžící.

Chopin Vodka – nejpopulárnější a nejluxusnější značka vodky na světě s nejvyššími světovými oceněními. Chopin vodku podporuje například Sandra Bullock.