Druhé semifinálové kolo Miss Léta 2018

Po úspěšném prvním semifinálovém kole Miss Léta (16. června 2018) se v sobotu 30. června 2018 představily další semifinalistky. Dívky opět navštívily Aquapalace Praha už o den dříve, aby se připravily na sobotní program.

56209  56415

V porotě usedl zakladatel United Business Club, Filip Mayer, zástupce značky Chopin Vodka v ČR, Daniel Pinkas, zástupkyně partnerské značky Brazil Keratin, Andrea Bašusová, ale také i loňská 2. VICEMISS LÉTA 2017, Kristýna Malířová.

 3 porotkyne kristyna malirova  56303

Vítězkami tohoto semifinále se staly:

3. místo – Nela Babirádová (19 let, Slavkov u Brna)

2. místo – Daniela Bauer (19 let, Bílina)

1. místo – Anna Škodová (20 let, Klášterec nad Ohří)

7 dalsi trojice finalistek v cabrio limuzine na ceste do restaurace como 2  After party se konala v restauraci Como na Václavském náměstí2

Po vyhlášení na vítězky opět čekala cabrio limuzína afterparty v luxusní restauraci COMO na Václavském náměstí. Součástí večerního programu byla ochutnávka japonské a italské kuchyně, ochutnávka alkoholických nápojů značky Chopin vodka a vinařství Pavlovín.

Jedním z hlavních partnerů a sponzorů je světově vyhlášená značka vodky Chopin vodka  1 vitezky nove finalistky 2

Další semifinálová kola proběhnou v termínech: 14.7., 28.7. 2018

Vítězky každého semifinále obdržely hodnotné ceny od Olympusu, Blackberry, Aquily, Aquapalace, Body Wraps, Solárního studia Sun Angels, Brazil Keratin, Exkluzivní vizitky, Aurum Clinic, Chopin vodky. Na své si přišli i diváci živých přenosů streamovaných na facebooku Miss Léta.

56660  56671  56650

Autoři fotografií: Karel Juda, Ondřej Čapka

Hlavní sponzoři soutěže Miss Léta

Karlovarské minerální vody (Aquila, Fruttimo) – Aquila se stala po pěti letech sponzorem soutěže krásy. Jsme jediná soutěž krásy, která je spolufinancována Karlovarskými minerálními vodami.

Blackberry – značka mobilních telefonů, Blackberry, se stala oficiálním dodavatelem mobilních telefonů pro soutěž Miss Léta.

Ford Carent Praha – vítězka soutěže Miss Léta vyhrává roční pronájem automobilu značky Ford od společnosti Carent Praha.

Mironet – největší IT e-shop v České republice se podílí na finanční podpoře této soutěže od jejího založení. Dodává soutěži zázemí, finanční podporu a obchodní management.

Aquapalace Praha – nejzábavnější aquapark ve střední Evropě. Organizuje semifinálová kola v prostorách vodního světa a zajišťuje zázemí pro produkci a samotné soutěžící.

Chopin Vodka – nejpopulárnější a nejluxusnější značka vodky na světě s nejvyššími světovými oceněními. Chopin vodku podporuje například Sandra Bullock.