Návštěva Miss u doktorky Němečkové v Aurum Clinic

Klinika se zabývá především aplikací a školením aplikace Metacrillu, díky němuž si můžete déle zachovat své mládí.

Metacrill, nebo též Metacryl, je jedinečný injektážní biokompatibilní materiál používaný k výplním a k odstranění estetických vad za účelem dosažení mladšího a krásnějšího vzhledu. Dále zde můžete využít komplexní služby v oblastech kosmetiky, masáží, výživy, vizážistiky a poradenství.

dominika vinsova odstranovani pih nina konzultace

Vítězka Miss Léta 2018 Dominika se rozhodla podstoupit laserové vypálení pih v obličeji. O dívky bylo krásně postaráno díky MUDr. Ivaně Němečkové a jejímu profesionálnímu týmu. Slečny si to s paní doktorkou Němečkovou moc užily a těší se na další návštěvu. Výsledek byl vidět hned po pár dnech, kdy se dívky musely vrátit do svého běžného života.

dominika vinsova balkon profesionalni fotografie

Například Dominika Vinšová pár dní po zákroku fotila s profesionálním fotografem Jiřím Šubrtem pro šperkařskou firmu JSB Bijoux. Celé focení proběhlo v nádherných prostorách hotelu Jalta na Václavském náměstí. „Jsem nadšená z toho, co Ivanka udělala. Měla jsem celožitovní komplex z pih na obličeji a vůbec jsem netušila, že to bude takto jednoduché a téměř bezbolestné,“ okomentovala Dominika zákrok u paní doktorky Němečkové.

vztahy jsou pratelske

Autoři fotografií: Olga Hrušková (reportážní foto z Aurum Clinic), Jiří Šubrt (profi focení pro JSB Bijoux)