"Jsem Miss a platím vlastní zlatou kartou" říkají naše vítězky

Tuto větu jen tak nějaká Miss neřekne. Vlastní debetní karta "golden business" - na vlastní jméno, na vlastní firmu a s vlastními financemi. Vánoce se blíží a vítězky Miss České republiky jsou obdarovány již před příchodem ježíška. Vítězky Iveta, Tereza a Kristýna obdržely v rámci spolupráce a celoročních aktivit s Miss nové zlaté platební karty s mnoha výhodami.

20181217 150016

Soutěž Miss České republiky je první soutěží krásy na světě, která nechala zhotovit svým vítězkám zlaté platební business karty. Na kartě mají uvedené své vlastní jméno a název: Miss České republiky.

"Mám obrovskou radost, že mi bylo umožněno tyto karty zhotovit pro holky. Jedná se o zlaté business debetní karty s celoročním cestovním pojištěním do celého světa, což děvčata využijí při svých zahraničních cestách na světové miss a modeling. Než se vše zprocesovalo a zrealizovalo, chvíli to trvalo, nicméně se nám to podařilo a já mám radost, že jsme jim oficiálně karty předali před Vánocemi," uvedl ředitel soutěže, Robert Novotný.

Součástí výhod těchto platebních karet je možnost využít BUSINESS LOUNGE v letištních prostorách při přestupech na termínálech. Nyní bude o naše Miss postaráno v sekci PRIORITY. Druhá vicemiss České republiky, Kristýna Malířová, využije hned při svých prvních cestách z kraje ledna 2019 svoji platební kartu. S nadšením uvedla: "pro mě je to obrovská úleva, člověk nemusí řešit cestovní pojištění, často létám do Kanady a málokdy letím přímo, takže čekání v business lounge si nechám líbit."

Screenshot 20181217 182337 Instagram Screenshot 20181217 182310 Instagram Screenshot 20181217 182320 Instagram Screenshot 20181217 182328 Instagram

Možná vás zajímá, zda dívky mají na kartách nějaké peníze. Jak to vlastně je? "Vzhledem k tomu, že Iveta, Tereza i Kristýna pomáhají s organizací celé Miss a již v minulosti se podílely na produkci, často je potřeba, aby nějaké náklady zaplatily. Zpětně jim tyto úhrady pak na účtenku proplácíme. Stejně tak děvčatům vzhledem k jejich častému cestování do Prahy jako provozní náklad proplácíme i dopravu. Veškeré proplácení však zatěžuje účetnictví. Kromě toho si i standardně vydělávají peníze, kdy pracují na produkci, přípravách a organizaci událostí. Holky mi během roku hodně pomáhají a soutěži věnují mnoho svého času. Proto ředitel soutěže přišel s tímto nápadem, obdarovat děvčata s tímto dárkem," vysvětlila organizátorka soutěže, Alexandra Belingerová.

 

Zdroj: Miss České republiky, instagramové profily vítězek Miss České republiky (Iveta Maurerová, Tereza Bohuslavová, Kristýna Malířová)