Automobil pro vítězku

Od roku 2016 získávají vítězky soutěže Miss České republiky (dříve Miss Léta) roční pronájem automobilu. V roce 2019 organizátoři soutěže podepsali smlouvu se společností AUTOBOND GROUP a.s.. Aktuální vítězkou Miss České republiky 2019 je Nikola Kokyová, která si převzala od výkonného ředitele společnosti AUTOBOND GROUP a.s., Milana Štědry, zbrusu nový vůz KIA SPORTAGE v plné výbavě.

foto-nikola-predani-autobond123.jpg

Předchůdkyní Nikoly Kokyové je Iveta Maurerová, která aktuálně používá vůz KIA STONIC. Akciová společnost AUTOBOND GROUP vznikla v červnu 2006 a v současnosti je jedním z největších multibrandových dealerů automobilů na českém trhu. Aktuálně prodává a servisuje automobily značek KIA, TOYOTA, NISSAN, MITSUBISHI, FORD a SUZUKI, její dealerství jsou rozprostřena napříč celou Českou republikou od Karlových Varů, přes Plzeň, Prahu, Šumperk, Opavu a Ostravu, až po Třinec. Jejím mottem je individualizovaný přístup k produktu, zákazníkovi i cenotvorbě.

auto-iveta-miss-predani2.jpg

Ivetě Maurerové byly předány klíče od vozu Kia Stonic přímo z rukou výkonného ředitele Milana Štědry. Děkujeme za spolupráci a těšíme se na realizaci dalších společných projektů, jako bylo např. představení nového modelu Nissan GT-R v limitované edici 50th Anniversary.

auto-iveta-miss-predani3.jpg

 

 

 

 

 

 

Hlavní a významní partneři Miss České republiky:

loga-1rada-actual10032020.jpg