Finalistky 2021

    Adéla Lyachová

  • Soutěžní číslo 1
  • 18 let
  • 177 cm
  • 80-59-88
  • Praha
  • Miss České republiky 2021
  • Znamení: kozoroh

finalistka č. 1

lyachova-1.jpg

Rozhovor s finalistkou č. 1, která bojuje o titul Miss Sympatie. O tomto titulu rozhoduje veřejnost pomocí veřejné volby

Jaká část programu Miss ČR (aktivita, událost či kurz) tě zatím posunula v tvém osobním rozvoji nejdále a proč?

Nejvíce mě zaujalo prostředí, ve kterém se celý program uskutečňuje. Jsou zde zajímaví a inspirativní lidé. Také jsem příjemně překvapena kolektivem dívek, které jsou ve finále a v neposlední řadě považuji za skvělou zkušenost se aktivně podílet při charitativní činnosti, s kterou je Miss České republiky spjata.

Proč bys měla vyhrát Miss České republiky 2021 právě ty?

Jako Miss České republiky bych se předně snažila dobře reprezentovat Českou republiku a prostřednictvím titulu rozvíjet charitativní projekty podobné jako je ,,Počítače dětem“ a pomáhat těm, kteří to potřebují.

Jakými vlastnostmi by měla disponovat vítězka Miss České republiky 2021?

Miss České republiky by dle mého názoru měla být pokorná, empatická, komunikativní a měla by mít reprezentativní chování vzhledem k tomu, že tato pozice s sebou nese velkou zodpovědnost.

Jaký je tvůj pohled na charitativní činnosti v České republice a jaký je tvůj pohled na projekt Počítače dětem?

Sama jsem se již dříve zapojovala v některých charitativních činnostech a jsem opravdu ráda, že jsem byla s tímto projektem seznámena. Přijde mi to jako skvělý nápad a velmi důležitá a prospěšná akce. Především v dnešní době.

Jaká já tvá nejhorší vlastnost nebo zlozvyk a jak tě ve tvém životě ovlivňuje/omezuje?

Jsem poměrně tvrdohlavý člověk a vždy si jdu za svým. V některých směrech to může to být i dobrá vlastnost, ale není tomu tak vždycky :).

Jaký názor máš na očkování proti pandemii Covid-19?

Považuji za fantastické, jak postupuje medicína dopředu a velice obdivuji odborníky, kteří se na výzkumu a celém boji s covidovou pandemií aktivně angažují. Já sama se zatím nemohu očkovat vzhledem ke zdravotním komplikacím, ale v budoucnu to plánuji.

V případě, že by ses ocitla v čele vlády, jaké změny bys navrhla (v čem a proč)?

Vzdělání považuji za velice důležité, a proto bych se snažila především umožnit kvalitní studium pro všechny děti a celkově vylepšit školství. Jako druhou věc bych se snažila hledat cesty a prostředky pro zkvalitnění života seniorům a rodinám s dětmi.

Kdo je tvým největším vzorem a proč?

Mým velkým vzorem je má paní profesorka ekonomie na gymnáziu. Je to úžasná paní, která se celý svůj život věnuje pomoci těm, kteří to potřebují. Zejména se stará o děti v nelehké situaci. Paní profesorka je velice inspirativní člověk a i když je přísná, je vždy spravedlivá a já si jí velice vážím.

Jaký je tvůj životní sen v osobním i kariérním životě?

Můj největší sen je jednou mít velkou, milující a hlavně zdravou rodinu. V kariérním světě by to bylo především studium Právnické fakulty a poté práce, která ba mě naplňovala a bavila.

Co tě nejvíce rozesměje a rozpláče?

Nejvíce mě rozesmějí moji přátelé a rodina, kteří mají stejný humor jako já. Naopak nejvíce mě rozbrečí neštěstí mých blízkých, protože na nich mi záleží nejvíce.

VÍCE
HLASUJ PRO TUTO DÍVKU