Finalistky 2021

    Martina Hudečková

  • Soutěžní číslo 5
  • 21 let
  • 171 cm
  • 85-60-89
  • Brno
  • Miss České republiky 2021
  • Znamení: vodnář

finalistka č. 5

hudeckova-5.jpg

Rozhovor s finalistkou č. 5, která bojuje o titul Miss Sympatie. O tomto titulu rozhoduje veřejnost pomocí veřejné volby

Jaká část programu Miss ČR (aktivita, událost či kurz) tě zatím posunula v tvém osobním rozvoji nejdále a proč?

Všechny kurzy, které jsem v rámci Miss absolvovala, pro mě byly velkým přínosem. Kdybych měla vybrat jednu věc, ve které mě Miss opravdu hodně posunula, je to určitě vystupování před kamerou a obecně komunikace publikem.

Proč bys měla vyhrát Miss České republiky 2021 právě ty?

Určitě netvrdím, že bych měla zvítězit právě já, avšak pokud mám udat důvod, ráda bych tím ukázala všem dívkám, že lze zvítězit i bez předchozích zkušeností s modelingem a lze se stát tzv. z neomalené vesničanky dámou. Ráda bych také titul využila k pomoci druhým

Jakými vlastnostmi by měla disponovat vítězka Miss České republiky 2021?

Určitě by měla být laskavá, empatická, komunikativní, vtipná, do jisté míry sebevědomá a cílevědomá, důležitý je také intelekt.

Jaký je tvůj pohled na charitativní činnosti v České republice a jaký je tvůj pohled na projekt Počítače dětem?

Myslím, že jsou v České republice stále oblasti, ve kterých by se měla činnost posílit. Je dobře, že se charitativní činnost v ČR rozšířila o takový projekt jako Počítače dětem. Jedná se o oblast, která byla do nedávna opomíjená a je dobře, že takový projekt vznikl. Vždyť právě vzdělání je právě to nejdůležitějsí co mohou děti dostat.

Jaká já tvá nejhorší vlastnost nebo zlozvyk a jak tě ve tvém životě ovlivňuje/omezuje?

Mezi mé nejhorší vlastnosti patří asi tvrdohlavost a neústupnost. Jako každý já mám jisté zlozvyky, ale nijak mě neovlivňuji/neomezují.

Jaký názor máš na očkování proti pandemii Covid-19?

Zpočátku jsem byla skeptická, ale s postupem času jsem se očkovat nechala neboť si myslím, že by nám tato možnost měla pomoci navrátit se k běžnému životu. Nyní mám již po obou dávkách.

V případě, že by ses ocitla v čele vlády, jaké změny bys navrhla (v čem a proč)?

Těžká otázka. Určitě je řada věcí, které by se daly zlepšit. Mohlo by se jednat například o státní rozpočet, který je neustále schodkový; vyrovnání pracovních příležitostí a výše mzdy pro ženy, úprava volebního systému, protože současný mi přijde nespravedlivý a jiné.

Kdo je tvým největším vzorem a proč?

Nerada se řídím vzory. Kdybych ale nějaký měla říct je to asi můj táta, který je pro mne každodenní inspirací a vždy v každé situaci dokáže najít radikální řešení.

Jaký je tvůj životní sen v osobním i kariérním životě?

V osobním životě je to hlavně být šťastná a zdravá. V kariérním je to na prvním místě určitě založit vlastní úspěšné podnikání/firmu.

Co tě nejvíce rozesměje a rozpláče?

Nejvíce mě určitě rozesměje dobrý vtip, přítel a naši pejsci Harry a Arsy. Jsem velká cíťa a rozplakat mě dokáže jakákoli smutná situace včetně těch ve filmu.

VÍCE
HLASUJ PRO TUTO DÍVKU