Finalistky 2021

    Nikol Fiedlerová

  • Soutěžní číslo 8
  • 20 let
  • 170 cm
  • 82-62-92
  • Kopřivnice
  • Miss České republiky 2021
  • Znamení: panna

finalistka č. 8

fielderova-8.jpg

Rozhovor s finalistkou č. 8, která bojuje o titul Miss Sympatie. O tomto titulu rozhoduje veřejnost pomocí veřejné volby

Jaká část programu Miss ČR (aktivita, událost či kurz) tě zatím posunula v tvém osobním rozvoji nejdále a proč?

Možná je to zvláštní, ale veškeré aktivity, události či kurzy mě posouvají pokaždé o krok dál. Jsou to nové zkušenosti, které se mi vryjí do paměti. Kdybych měla být konkrétní, jde o chůzi na podpatkách. Před touhle soutěží jsem na vysokém podpatku jen tak tak vydržela, ale s přibývajícími událostmi se z toho stává obuv na každodenní nošení :D

Proč bys měla vyhrát Miss České republiky 2021 právě ty?

Chtěla bych své zkušenosti předat ostatním dívkám, dodat trochu sebevědomí a ukázat jim, aby neměly strach z něčeho nového a už vůbec ne neúspěchu. Především jde lidem o vzhled, kdy Vás daná osoba zaujme i maličkostí, tak snad i já patřím do této skupiny.

Jakými vlastnostmi by měla disponovat vítězka Miss České republiky 2021?

Z mého pohledu by vítězka Miss České republiky 2021 měla mít zájem pomáhat ostatním kolem sebe, být cílevědomá a hlavně sama sebou.

Jaký je tvůj pohled na charitativní činnosti v České republice a jaký je tvůj pohled na projekt Počítače dětem?

Charitativních činností a projektů je v České republice opravdu spousta. Je skvělé, kolik lidí se chce zapojit a pomáhat druhým, a s tím pomáháním navazuji na projekt Počítače dětem, který vznikl v době pandemie, abychom mohli dětem pomoci vzdělávat se bez rozdílu.

Jaká já tvá nejhorší vlastnost nebo zlozvyk a jak tě ve tvém životě ovlivňuje/omezuje?

Podle mě mou nejhorší vlastností je tvrdohlavost. V životě mě to zřejmě omezuje hodně, protože často nedám na rady ostatních a pak na to doplácím.

Jaký názor máš na očkování proti pandemii Covid-19?

Můj názor je takový, že bych jím nechtěla ovlivňovat okolí kolem sebe. Chápu, že mnoho lidí je proti očkování, protože o vakcíně nic nevíme, ale já sama jsem očkovaná a to z toho důvodu, že za mě by tak mohlo byt vše jednodušší.

V případě, že by ses ocitla v čele vlády, jaké změny bys navrhla (v čem a proč)?

Hlavní změnu, kterou bych navrhla by byla spravedlnost. Jedná se především o to, aby byly ženy stejně finančně ohodnoceny, jako muži, aby skončila diskriminace žen a stát se lépe postaral o matky samoživitelky.

Kdo je tvým největším vzorem a proč?

Mým vzorem je už od malička moje maminka. Nikdy jsem nepoznala tak silného člověka, jako je ona. Této ženě patří obrovské DÍKY za to, jak mě a mou sestru od samého začátku vychovávala i přes všechny ty nepříjemné překážky!

Jaký je tvůj životní sen v osobním i kariérním životě?

Mým snem v osobním životě je být šťastná a mít milující rodinu. Chtěla bych svým budoucím dětem dát hlavně lásku a dětství, protože to je základ. No a v kariérním životě? Musím se přiznat, že mé sny a plány se neustále mění, proto všemu nechávám volný průběh.

Co tě nejvíce rozesměje a rozpláče?

Nejvíce me rozesměje dobrý vtip, kolektiv v práci a moje malinká neteř Nelly. Naopak věci, které mě rozpláčou jsou opravdu maličkosti a většinou to bývá film :D

VÍCE
HLASUJ PRO TUTO DÍVKU