Finalistky 2021

    Tereza Žáková

  • Soutěžní číslo 7
  • 19 let
  • 170cm
  • 83-64-92
  • Prostějov
  • Miss České republiky 2021
  • Znamení: kozoroh

finalistka č. 7

zakova-7.jpg

Rozhovor s finalistkou č. 7, která bojuje o titul Miss Sympatie. O tomto titulu rozhoduje veřejnost pomocí veřejné volby

Jaká část programu Miss ČR (aktivita, událost či kurz) tě zatím posunula v tvém osobním rozvoji nejdále a proč?

Troufám si říct, že všechny akce s Miss ČR mě posouvají stále dopředu a stále je také co zlepšovat. Ale konkrétně mě nejvíce posunulo focení. To mě moc baví a postupně se učím tvářit se a pózovat. Kurz líčení byl také super, který mi doplnil různé nedostatky.

Proč bys měla vyhrát Miss České republiky 2021 právě ty?

Budu se opakovat, ale já tyto soutěže prostě miluju. Proto jsem také pořádala i svou soutěž krásy pro děti v Prostějově. Ale proč bych se měla stát vítězkou zrovna já ? Troufám si říct, že jsem skromná a cílevědomá a snažila bych se dále rozvíjet a Českou republiku reprezentovat co nejlépe.

Jakými vlastnostmi by měla disponovat vítězka Miss České republiky 2021?

Hlavně by měla být skromná, krásná a trochu vědomostí v hlavě by také nebylo na škodu. Měla by mít ráda lidi a ráda pomáhala.

Jaký je tvůj pohled na charitativní činnosti v České republice a jaký je tvůj pohled na projekt Počítače dětem?

Myslím si, že je škoda, že v České republice moc charit není nebo o nich není alespoň moc slyšet. Projekt počítače dětem je super v tom, že řeší absenci počítačů v rodinách, které nemají možnost jeden z nich vlastnit a následně se vzdělávat v této nelehké době.

Jaká já tvá nejhorší vlastnost nebo zlozvyk a jak tě ve tvém životě ovlivňuje/omezuje?

Musím se přiznat, že jsem občas trochu nepořádná a nedochvilná, ale s nástupem do Miss ČR se snažím nedostatky eliminovat.

Jaký názor máš na očkování proti pandemii Covid-19?

Já jsem naočkovaná a všichni v mé rodině také a žádný problém s očkováním u nás nebyl. Chápu, že tisíce lidí má tisíce názorů, ale pokud má očkování pomoct k tomu, aby se situace vrátila do normálu, tak proč ne?

V případě, že by ses ocitla v čele vlády, jaké změny bys navrhla (v čem a proč)?

Ze všeho nejdřív bych nadhodila téma týrání dětí a zvířat a domácí násilí

Kdo je tvým největším vzorem a proč?

Mým největším vzorem je v osobním životě má maminka, protože se mi líbí jaká je, co všechno ve svém životě dokázala a jak nás s tatínkem vychovali. A ve světě showbyznysu je to Gigi Hadid.

Jaký je tvůj životní sen v osobním i kariérním životě?

Samozřejmě stát se Miss České republiky 2021 a kdybych mohla jít přehlídku pro Osmanyho Laffitu nebo Victoria’s Secret, tak bych se taky nezlobila. Ale jinak mám sny jako každé obyčejné děvče, vystudovat úspěšně vysokou školu a být v životě šťastná a zdravá.

Co tě nejvíce rozesměje a rozpláče?

Nejvíce mě rozesměje můj skoro roční bratránek a moje nejlepší kamarádka, která je občas trochu nešikovná. Rozpláče mě lidské neštěstí nebo jak málo stačí některým lidem ke štěstí (např. když jsem naposledy viděla postiženého chlapečka jak si užívá radovánky v moři).

VÍCE
HLASUJ PRO TUTO DÍVKU