Vítězky

Známe vítězky Miss České republiky 2019, které se pyšní nejen vysněným titulem, který získaly v úterý 29. října 2019 v pražském hudebním divadle Broadway při finálovém galavečeru Miss České republiky, ale také mnoha hodnotnými cenami. Nejhodnotnější ceny patřily vítězné trojici dívek, ale nebyly opomenuty ani finalistky, a dokonce ani semifinalistky. Co vše dostaly a jaké zkušenosti dívky získaly?

pf2020-1.jpg

Nikola Kokyová – vítězka Miss České republiky 2019
Sára Lyčková - I. Vicemiss České republiky 2019 a Miss Sympatie
Dominika Benáková – II. Vicemiss České republiky 2019
Dominika Fousová – Miss České republiky Social Media 2019

finale-miss-ceske-republiky2019-23.jpg

Miss České republiky je příležitost vlastní seberealizace a splnění životního snu. Všechny tři vítězky Miss ČR 2018 Iveta Maurerová, Tereza Bohuslavová a Kristýna Malířová se prosadily ve světě modelingu. Iveta Maurerová má za sebou mnoho pracovních zakázek a focení reklamních kampaní. Jako modelka fotí pro přední české fotografy, jako je Jiří Šubrt nebo Petr Šebesta. Reprezentovala Českou republiku na světové Miss v Číně (Miss Globalcity 2018).

vytezky 2018 1 vytezky 2018 2 

Tereza Bohuslavová začínala jako modelka v Miláně, zúčastnila se několika soutěží krásy a reprezentovala Českou republiku na světové Miss v roce 2017. Předváděla pro přední módní návrháře, jako je Osmany Laffita, Jiřina Matoušová, Debbie Brown, Giani di Leo. Jako modelka se prosadila i v rámci Czech Fashion Weeku. Její dalším velkým úspěchem byla účast na světových módních přehlídkách. V kazašském hlavním městě Astana a ve 4. největším městě Ruska v Jekatěrinburgu. Její poslední zahraniční pracovní zakázka byla v Dauhá, hlavním městě Kataru. Za přítomnosti členů ambasády a královské rodiny katerského šejka šla módní přehlídku v rámci spolupráce s Czech Tourism a SVSB.

vytezky 2018 3  

Stejně tak, jako Tereza Bohuslavová, tak i Kristýna Malířová (2. vicemiss České republiky 2018) se věnuje modelingu a focení. Předvádí pro přední módní návrháře a fotí pro přední profesionální fotografy. Mezi její největší úspěchy patří účast na Czech Fashion Weeku a módní přehlídka pro Osmanyho Laffitu a Alici Abraham. V listopadu vyhrála titul Miss Teen na světové soutěži Miss Fashion TV 2018.

vytezky 2018 5 vytezky 2018 6