Vítězky

Aktuální vítězka Miss České republiky je Nikola Kokyová. Vyhrála roční pronájem vozu Kia Sportage od společnosti AUTOBOND GROUP a.s., investiční diamant od společnosti Alpha Diamonds, elektroniku od společnosti Mironet a mnoho dalších darů. Mezi nehmotné dary patří např. billboardová kampaň na výstavu Hodiny a Klenoty.

HPvitezky2019-nsdd.jpg

VÍTĚZKY MISS ČESKÉ REPUBLIKY 2019
Nikola Kokyová – vítězka Miss České republiky 2019
Sára Lyčková - I. Vicemiss České republiky 2019 a Miss Sympatie
Dominika Benáková – II. Vicemiss České republiky 2019
Dominika Fousová – Miss České republiky Social Media 2019

HPvitezky2019-nsdd1.jpg

Miss České republiky je příležitost vlastní seberealizace a splnění životního snu. Všechny tři vítězky Miss ČR 2018 Iveta Maurerová, Tereza Bohuslavová a Kristýna Malířová se prosadily ve světě modelingu. Iveta Maurerová má za sebou mnoho pracovních zakázek a focení reklamních kampaní. Jako modelka fotí pro přední české fotografy. Reprezentovala Českou republiku na světové Miss v Číně (Miss Globalcity 2018) a ještě další reprezentace ji čekají.

Tereza Bohuslavová začínala jako modelka v Miláně, zúčastnila se několika soutěží krásy a reprezentovala Českou republiku na světové Miss v roce 2017. Předváděla pro přední módní návrháře, jako je Osmany Laffita, Poner, Jiřina Matoušová, Debbie Brown, Giani di Leo. Jako modelka se prosadila i v rámci Czech Fashion Weeku. Její dalším velkým úspěchem byla účast na světových módních přehlídkách. V kazašském hlavním městě Nur Sultán (dříve Astana) a ve 4. největším městě Ruska v Jekatěrinburgu. Její zatím poslední zahraniční pracovní zakázka byla v Dauhá, hlavním městě Kataru. Za přítomnosti členů ambasády a královské rodiny katerského šejka šla módní přehlídku v rámci spolupráce s CzechTourism a SVSB.

Stejně tak, jako Tereza Bohuslavová, tak i Kristýna Malířová (2. vicemiss České republiky 2018) se věnuje modelingu a focení. Předvádí pro přední módní návrháře a fotí pro přední profesionální fotografy. Mezi její největší úspěchy patří účast na Czech Fashion Weeku a módní přehlídka pro Osmanyho Laffitu a Alici Abraham. Pyšní se několika tituly, které získala na zahraničních soutěžích krásy.

HPvitezky2018oldpic1.jpg

Soutěž Miss Léta (po podání žádosti o ochranou známku Miss České republiky v roce 2017) byla v roce 2018 sloučena s národní soutěží MISS ČESKÉ REPUBLIKY. Nyní je titul Miss Léta jedním z vedlejších, přesto ale významných titulů. Titul Miss Léta od roku 2019 získá dívka s nejhezčí postavou (obdoba Miss Silueta či Miss Bikini).

logomissleta.jpg

Držitelky titulů Miss Léta:

Dominika Benáková - Miss Léta 2019
Dominika Vinšová - Miss Léta 2018
Angelika Kostyshynová - Miss Léta 2017
Tereza Bohuslavová - Miss Léta 2016
Tereza Hudáková - Miss Léta 2015
Aneta Falcová - Miss Léta 2014
Andrea Březovičová - Miss Léta 2013

missletahistoricky-vitezkyod2013.jpg

 

Partneři Miss České republiky 2020:
loga-partneru-miss-ceske-republiky-zapati-.jpg