Vítězky 2018

    Kristýna Malířová

  • 20 let
  • 174 cm
  • 51 kg
  • 81-62-88
  • Čížkovice
  • Miss České republiky 2018

II. VICEMISS České republiky 2018

kristyna uvod

Rozhovor s II. Vicemiss České republiky 2018

V roce 2018 jsi vyhrála titul II. Vicemiss České republiky. Jak na tuto soutěž vzpomínáš?

Vzpomínám na tuto soutěž velice dobře, protože jestli něco bylo nečekaného tak tento titul II. vicemiss České republiky 2018. Vše mi došlo, až když se ozvalo "druhou vicemiss České republiky 2018 se stává Kristýna Malířová”. Tak sem se rozklepala a nevěřila jsem vlastním uším! Byl to krásný pocit. Ani několik týdnů po tom jsem si neuvědomovala, že jsme vlastně tři vítězky Miss České republiky 2018. Až když proběhlo focení s fotografem Jiřím Šubrtem tak mi to vše začalo docházet. Bude to krásný rok kralování II. vicemiss a už se nemůžu dočkat, až předám korunku další své nástupkyni.

Jak by podle tebe měla vypadat nová Miss České republiky?

VÍCE

Podle mě by měla mít krásný a milý úsměv, který vám utkví v paměti. Dále samozřejmě symetrickou postavu. Nezáleží na tom, zda dívka má větší či menší poprsí, ale postavu by měla mít souměrnou. Libí se mi více dívky s dlouhými vlasy, ale na druhou stranu v minulosti i dívky s krátkými vlasy vyhrávaly soutěže krásy (nejen v České republiky) Důležité je být svá, sama sebou, na nic si nehrát. Tím dívka získá největší šanci, aby upoutala svou pozornost před porotou, jakékoliv přehrávání či strnulé nepřirozené chování či pózování na porotu nepůsobí přirozeně.

Jakých dalších soutěžích krásy si se zúčastnila?

Moje první soutěž byla v roce 2016 Miss Junior, kde jsem se probojovala do TOP 10 a dokonce jsme se seznámily poprvé společně s Ivetkou Maurerovou, která je dnes naše Miss České republiky 2018. Po roce jsem chtěla zkusit další soutěž, tak jsem se přihlásila do Miss Léta, která mi nastartovala dráhu modelky a posunula mě tam, kde dnes jsem, za to jsem moc vděčná Alexandře Belingerové a Robertovi Novotnému! V roce 2018 jsem se zúčastnila soutěže TOP Model of the year 2018. kde jsem sice skončila na 4. bramborovém místě, ale díky této soutěži jsem získala skvělé přátele a velmi si vážím osobního setkání a seznámení s Jiřím Morštadtem, který tuto soutěž organizuje. V roce 2018 jsem také reprezentovala Českou republiku na světové soutěži MISS FASIHON TV Awards.

V roce 2018 jsi zaznamenala obrovský úspěch na světové soutěži v Turecku. Povíš nám o soutěži více?

Ano, byl to pro mě veliký úspěch. Byla to moje první reprezentace České republiky a hned jsem přivezla korunku. Dostala jsem se do TOP 15 nejkrásnějších dívek a dále jsem vybojovala titul Miss Fashion TV Teen 2018. Když vyhlásili mé jméno, spadl mi kámen ze srdce a už jsem si užívala jen chvilky slávy a samotné nasazování koruny. Tohle je opravdu sen každé dívky - mít tu korunku krásy. Nesmírně jsem si to užila a moc bych přála každé dívce, aby tento pocit alespoň jednou v životě zažila!

Prozradíš nám, jaký je tvůj recept na dokonalou postavu?

Haha, můj recept na dokonalou postavu je takový, že mám asi dobré spalování a dobrý metabolismus. Jinak jím hodně ovoce a zeleniny, ale neříkám, že si občas nezahřeším. Celý život jsem se aktivně věnovala sportu (atletika), nyní sportuji jen rekreačně, ale fitcentrum navštěvuji několikrát do týdne. Občas si jdu také zalézt na horolezeckou stěnu v Ústí nad Labem.