Zakázky v modelingu

Jako s první soutěží krásy v historii České republiky se s námi rozhodly spolupracovat zvučné světové módní a následně i technologické značky. Součástí spolupráce bývá také kontrakt pro nafocení fashion story a reklamních fotografií. Pro dívky je to ideální reference pro vstup do světa modelingu. Zahraniční zakázky ve formě profesionálního focení a módních přehlídek. V roce 2018 se uskutečnily celkem 4 zahraniční cesty a to do Kazachstánu (Astana), do Ruska (Jekatěrinburg), do Německa (Drážďany) a do Kataru (Dauhá).

kazachstanterezabohuslavova2018.jpg

Příkladem spolupráce jsou značky Armani Jeans, Armani Exchange, Trussardi Jeans, Karlovarské minerální vody (nyní Mattoni 1873), Osmany Laffita či Poner. Naše Miss se účastní prestižních módních přehlídek (jako je např. Czech Fashion Week) či VIP plesů (jako je Český ples, Československý ples atd.).

spoluprace-brandyvelky.jpg

Dívky se stávají tvářemi značek našich partnerů. Příkladem je nafocení billboardové kampaně pro Aquapalace, promo fotografie pro pramenitou vodu Aquila, nebo focení pro výrobce šperků a držitele licence Swarovski, JSB Bijoux.

billboardovakampanfoceni.jpg

 

 

 

Hlavní a významní partneři Miss České republiky: loga-1rada-actual10032020.jpg